Nowe mieszkania o wysokim standardzie

W wieloletniej działalności jako dewelopera udało nam się wypracować uznanie, zaufanie i zadowolenie u mieszkańców naszych osiedli. Charakteryzuje nas elastyczność i indywidualne podejście do każdego Klienta – bierzemy pod uwagę jego potrzeby i wypracowujemy rozwiązania korzystne dla obu stron.

Zdobyte doświadczenia nauczyły nas, że wymagania odbiorców mieszkań podlegają nieustannym zmianom. Dlatego też dokładamy wszelkich starań by spełniać, a nawet wyprzedzać ich oczekiwania. Dzięki zastosowaniu najnowszych rozwiązań i technologii oferujemy produkty o najwyższej jakości – atrakcyjnie zaprojektowane, sprawnie i solidnie wykonane budynki.

Firma CEM-MIX to dynamicznie rozwijający się deweloper i inwestor na rynku nieruchomości. W swojej ofercie posiada ciekawe projekty zarówno jednorodzinne jak i wielorodzinne – wszystkie tworzone z myślą o potrzebach Klientów.

Celem firmy jest budowanie mieszkań i lokali usługowych o wysokim standardzie, w przystępnych cenach. Inwestycje realizujemy w atrakcyjnych lokalizacjach, w pobliżu terenów zielonych, oraz doskonale skomunikowanych z centrum miasta czy drogami wylotowymi. Dzięki temu bliskość natury nasi Klienci mogą połączyć z komfortowym, miejskim stylem życia.

Gwarancja bezpieczeństwa

Firma CEM-MIX gwarantuje klientom pewność transakcji.

Wszystkie inwestycje realizowane są ze środków własnych,

co świadczy o stabilności i płynności finansowej firmy,

a dla klienta stanowi gwarancję bezpieczeństwa.

Deweloper Roku 2014 & Luksusowa Marka

Z wielką przyjemnością informujemy, że nasza firma uzyskała tytuł Dewelopera Roku 2014 w ogólnopolskim konkursie organizowanym przez Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej. Jurorzy docenili nas za umiejętności zarządzania projektem inwestycyjnym, znajomość rynku i dopasowanie oferty mieszkaniowej do potrzeb klientów. Jak zaznaczają organizatorzy konkursu, laureaci to firmy bezpieczne, godne zaufania i polecenia, a za ich sukcesem stoją kompetentni i doświadczeni pracownicy.